Inteligentný domov

Kamerové systémy

Umožňujú sledovanie a zálohovanie obrazu a zvuku podľa vopred definovaného plánu alebo automaticky pri zachytení pohybu.

Zabezpečujeme viackanálové kamerové systémy, ktoré využívajú najmodernejšie technológie digitálnej videokompresie a poskytujú tak vynikajúcu kvalitu obrazu a výkonu celého systému a ponúkajú celú škálu rôznych typov počítačových kariet od základnej cez užívateľské až po profesionálne. 

K systému je možné pripojiť 16 kamier a sledovať tak živý obraz na lokálnom monitore ako aj prostredníctvom TCP/IP siete LAN/WAN pomocou diaľkového klienta.

 

Video môže byť nahrávané podľa Vami definovaného plánu alebo automaticky pri zachytení pohybu. Použitím  zálohovacieho systému je možné videodáta ukladať priamo na pevný disk alebo na akékoľvek pamäťové médium.

Kamerový systém pre pracoviská STK a EK

Naša spoločnosť je certifikovaná na dodávku a montáž kamerového systému pre pracoviská STK a EK od spoločnosti TSS Group a.s., Trenčín

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky podľa § 99 písm. m) zákona č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v nadväznosti na § 34 a § 36 a vyhlášky Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 578/2006 Z. z. v znení neskorších predpisov vydalo metodický pokyn, ktorý upravuje požiadavky na monitorovacie záznamové zariadenie.

Systém sa skladá zo servera od spoločnosti HP so serverovým operačným systémom Windows 2008 stavaným na prevádzku 24/7 a zo značkových IP kamier SONY so zárukou na výmenu kus za kus v prípade poruchy. Spojenie špičkových technológií od spoločnosti HP, SONY a garanciou funkčného systému spoločnosti TSS, máte možnosť prevádzkovať kamerový systém na STK staniciach bez akýchkoľvek obáv z pozastavenia činnosti STK. Spoločnosť TSS Vám garantuje aj 24 - hodinovú skladovú dostupnosť celého systému v prípade poruchy.