Inteligentný domov

TOUCH PURE NOVO DEFINUJE VÝNIMOČNOSŤ

08.07.2016

Novinka v portfóliu originálnych Loxone produktov sa volá Loxone Touch Pure. Jedná sa o špičkové dotykové päťitlačítko Loxone Touch v luxusnom sklenenom prevedení...

Novinka v portfóliu originálnych Loxone produktov sa volá Loxone Touch Pure. Jedná sa o špičkové dotykové päťitlačítko Loxone Touch v luxusnom sklenenom prevedení. Ponúka alternatívu pre zákazníkov, ktorí kladú vysoké nároky na dizajn. 

Konštrukcia tlačidla je bez rámčeka. Jeho povrch tvorí satinované sklo, čo zaručuje, že na ňom nezostávajú žiadne nečistoty a pritom je úplne hladké. Novinkou je tiež integrované podsvietenie, ktoré vrhá slabé svetlo na stenu a môže poslúžiť napríklad pre orientáciu v noci bez oslnenia. 

Odolné sklo sme upravili tzv. Keramickým tlačou, pre priestorový vnem tlačidiel s elegantným nadčasovým vzhľadom. Hoci je povrch úplne hladký, je pätica tlačidiel jasne identifikovateľná. 

Výnimočný dizajn ďalej podčiarkuje neuveriteľne tenké vyhotovenie (len 11 mm). Avšak aj cez to sa do Loxone Touch Pure podarilo integrovať senzor teploty a vlhkosti! 

Loxone Touch Pure je k dispozícii v prevedení Air, Tree a pre Nano.