Inteligentný domov

OVLÁDANIE TIENIACEJ TECHNIKY S LOXONE

08.01.2015

Inteligentná tieniaca technika sa v lete stará o ochladzovanie miestností a v zime o ich maximálne vyhriatie. Ovládanie tieniacej techniky je s Loxone veľmi jednoduché.

 

VÝHODY OVLÁDANIA TIENIACEJ TECHNIKY

Dostaňte z tieniacej techniky čo najviac! Ovládanie tienenia sa v inteligentných budovách objavuje stále častejšie. S Loxone Miniserverom môžete mať vo Vašom dome jednoduché ovládanie tienenia a s tým spojený väčší komfort. Presvedčte sa sami:

INTELIGENTNÉ OVLÁDANIE

 

Nezáleží na tom, či chcete ovládať žalúzie,markízy alebo rolety - s Loxone je možné všetko, a to presne podľa vašich predstáv!

Objavte s Loxone možnosti inteligentného tienenia v závislosti od okolitých javov, denného svetla alebo ročného obdobia. Ovládanie možno práve držíte v rukách. Ide to totiž napríklad aj cez smartfón (iPhone, Android), či tablet. Taktiež cez ne alebo cez tlačidlá môžete ľahko spustiť centrálne funkcie.

MNOŽSTVO RÔZNYCH FUNKCIÍ

 

Množstvo funkcií pripravených práve pre vás. Ovládajte tieniacu techniku, ako chcete vy a nie len tak, ako to chce výrobca!

Centrálne funkcie roliet, automatické tienenie žalúzií alebo automatické zatiahnutie markízy pri silnom vetre. To všetko a ešte oveľa viac môžete získať pomocou nášho riešenia - presne podľa vašich požiadavkov, jednoducho a lacno. S Loxone Miniserverom si vo vašom inteligentnom dome vytvoríte plnohodnotné ovládanie akejkoľvek tieniacej techniky.

FLEXIBILITA A FUNKČNOSŤ

 

Ovládanie a nastavenie vašej tieniacej techniky je vďaka Loxone Miniserveru plne funkčné a flexibilné.

V našom konfiguračnom softvéri môžete všetko veľmi jednoducho zmeniť podľa vlastných potrieb, nezáleží na tom, či ide o vlastnosti, úlohy, skupiny alebo celkové nastavenie tieniacich prvkov. Vďaka vopred pripraveným funkciám si môžete zatiahnuť žalúzie na 30 minút a dať si poobedňajší spánok. Tienenie si, samozrejme, môžete nastaviť aj v závislosti od počasia. Ak je počasie nepriaznivé, tieniaca technika sa vytiahne, aby nedošlo k jej poškodeniu.

 

 

NÁŠ TIP - PRÍKLAD

Keď dažďový senzor zaregistruje dážď, automaticky sa zavrú všetky strešné okná. Pri väčšom vetre senzory odošlú Miniserveru príkaz na vytiahnutie žalúzií, markíz alebo roliet.

Tieto funkcie slúžia nielen na prevenciu proti poškodeniu majetku, ale tiež na informovanie o dianí pri vašom dome. Vďaka Loxone Calleru môžete byť včas informovaní.