Inteligentný domov

Aplikácia Loxone Smart Home na videu

15.10.2016

Výkonná aj prívetivá

S aplikáciou Loxone Smart Home máte kontrolu nad celým domom a všetkými funkciami. Spája intuitívne ovládanie, prehľad a bohaté možnosti prispôsobenia. Skvele korešponduje s poňatím systému Loxone ako celku: minimum nutných zásahov a to dôležité v popredí.

Prehliadnite si aplikáciu LOXONE SMART HOME a spoznajte všetky jej funkcie v krátkychvideách.

 

Predstavenie

Na úvod si predstavme ovládanie a poďme sa pozrieť na prehľad tých najzaujímavejších funkcií a možností aplikácie.

https://youtu.be/HXASlan4YLY

 

Hlavné dlaždice

Hlavné dlaždice fungujú podobne ako Loxone tlačidlo. Čo potrebujete máte k dispozícii ihneď, čo nepotrebujete zbytočne neprekáža. Ovládajte domácnosť bez zložitého hľadania funkcií a ich nastavovania.

https://youtu.be/JRgzTDw_Hf8

 

Obľúbené funkcie

Na karte Funkcia nájdete najčastejšie používané funkcie z ľubovoľných miestností a kategórií. Ich výber a poradie si kedykoľvek ľahko nastavíte sami priamo v aplikácii.

https://youtu.be/DlhnwUY1SsY

 

Karta Domácnosť

Karta Domácnosť poskytuje prehľad o hlavných (centrálnych) funkciách vášho inteligentného domova Loxone. Jednoducho a rýchlo môžete zmeniť nastavenie celej domácnosti či zistiť, čo sa deje v každej miestnosti.

https://youtu.be/guEEdY_ZHHA

 

Vyhľadávanie

Využite funkciu vyhľadávania na rýchle nájdenie menej využívaných funkcií, nastavenie a ďalších položiek v rámci celej aplikácie.

https://youtu.be/8xZGbpX61wI

 

Užívateľské rozhranie

Prispôsobte si používateľské rozhranie aplikácie podľa svojich potrieb tak, aby ste dôležité a používané funkcie mali vždy po ruke.

https://youtu.be/2myGwzRBOvU

 

Ovládanie osvetlenia

Nové ovládanie osvetlenia prináša celý rad vylepšených funkcií. Toto video je len rýchlym prehľadom toho, čo s vašimi svetlami dokáže.

https://youtu.be/yUwDJevCEB4

 

Automatická zmena farieb

Nastavte si úchvatné osvetlenie v miestnosti pomocou Zmeny farieb. Nikdy predtým nebolo prelínanie farieb tak plynulé a oku lahodiace.

https://youtu.be/yn2pigvUyh8

 

Vytvorenie a úprava svetelných nálad

Svetelné nálady, predtým známe ako scény, tvorí tú správnu atmosféru v miestnosti. Nálady možno ľahko prepínať pomocou Loxone tlačidla alebo aplikácie.

https://youtu.be/e6cWIwt7Il4

 

Miešanie nálad

Zakomponovali sme možnosť miešania svetelných nálad. Jednoducho k aktuálnej svetelnej nálade primiešate inú. Trebárs ak si chcete v obývačke čítať a potrebujete si prisvietiť, nemusíte meniť osvetlenie celej miestnosti.

https://youtu.be/VNm-7010t5k

 

Kúrenie a chladenie

Váš šikovný dom Loxone inteligentne riadi systémy pre vykurovanie aj chladenie a vy s tým nemusíte strácať čas. Pomocou aplikácie si jednoducho nastavíte požadovanú teplotu a časy. V prípade potreby si môžete krátkodobo prikúriť, bez toho aby ste museli meniť program.

https://youtu.be/LWtK_n79rao

 

Tieniaca technika

Žalúzie či iné tienenia sú v šikovnom dome plne automatizované. Môžu sa otvárať a zatvárať podľa slnečných lúčov, vytiahnuť sa v konkrétnom čase či pri východe slnka. Ak chcete zmeniť nastavenie alebo výnimočne ovládať konkrétne žalúziu, skvele k tomu poslúži aplikácie.

https://youtu.be/sXg9KwhGsuA

 

Zabezpečenie

Veľmi ľahko a rýchlo zistíte stav vášho chytrého domova, môžete zakódovať alebo odkódovať objekt v rôznych nastaveniach, rovnako tak prijímať rýchle notifikácia na telefón, ak by sa dialo niečo nepatričné.

https://youtu.be/XtDVPz74KRs